Jdi na obsah Jdi na menu
 


Draci jsou podle pověstí mýtická stvoření která brázdila oblohu světa před 3000 až 500 lety (Dokonce se říká že to jsou tvorové kteří spálili dinosaury). Vypadali od přerostlých hadů po ještěrky s křídly. Měli magickou moc a ovládali živly a síly vesmíru a přirody. Byli pomocníky lidí i jejich úhlavními nepřateli. Znali je číňané i evropané. V několika věcech se pověsti nelišili:

1.-Žhnuli ohňem.

2.-Létali.

3.-Němeli rádi rytíře ve zbroji.

4.-Pletli si lidi s přesnídávkou.

Draci už od počátku věků byli loveni drakobijci a rytíři kvůli cti a adrenalinu. Nebyli lehkou kořistí a právě i to přispělo k popularitě jejich lovu. Navíc trofej z draka nebyla jen hezká ale i účelná:

1.-Krev byla vroucí jako láva.

2.-Z šupin byla skvělá zbroj.

3.-Srdce bylo důležité pro alchymisty.

4.-Ohnivá žláza dokázala zapálit oheň a vyráběli se z ní magické zbraně.

Bitvy draka a rytíře byly vždy majestátní. Většinou vyhrál drak , ale ne vždy. Draci také pomáhali ve velkých bitvách a když se do bitvy připojil ještě nepřátelský drak, všichni si ten výhled užívali.GOTHIC II

56

574666a

Bitvy draků jsou většinou majestátní, fascinující a inspirující. Spousta básníků a bardů napsala své nejlepší dílo právě potom, co shlédli bitvu těchto nádherných tvorů. Nejkrutější, nejdelší a nejzajímavější nejsou bitvy samců o samice, boje o teritorium, ale právě boje draků dobra a zla. Trvají někdy i hodiny a létají i přes celý kontinent. Nejůžasnější okamžiky v těchto bojích, nastávají v okamžiku kdy se draci za letu navzájem uchopí a začnou pražit svého protivníka jedním magickým výbojem za druhým.(Tady je obrázek někoho, kdo to cítil stejně jako já.)

p

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář